Гостьова бінарна лекція на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Гостьова бінарна лекція

на факультеті

філології і журналістики ТНПУ

11 листопада кафедра української мови та методики її навчання разом із магістрами стаціонарної та заочної форм навчання факультету філології та журналістики провели зустріч з доктором філологічних наук, професором та завідувачем кафедри українознавства та лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Маленко Оленою Олегівною.

Маленко Олена Олегівна

Зустріч, приурочена до тижня кафедри української мови та методики її навчання, відбувалася у формі бінарної лекції та була присвячена новітнім інтерактивним технологіям та методам викладання української мови у вищій школі. Гість – професор Маленко Олена Олегівна – детально розповіла про найактуальніші та найефективніші методи, описала особливості їх застосування у навчальному процесі.

Метод сторітелінгу

Метод брейнстормінгу

Інтеграція науково-соціумної парадигми в дидактику

Другу частину лекції провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання, науковець-методист Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Дідук-Ступ’як Галина Іванівна.

Дідук-Ступ'як Галина Іванівна

Галина Іванівна продовжила тему використання інноваційних методів у процесі викладання української мови, а також наголосила на важливості покращення якості сучасної мовної освіти шляхом вдосконалення методології дидактичного процесу.

Студентка групи мСОУМа-12

факультету філології і журналістики