На географічному факультеті ТНПУ відбулася VІІ науково-практична студентська конференція  (ФОТО)

На географічному факультеті ТНПУ

відбулася VІІ науково-практична

студентська конференція

15 листопада 2021 року на географічному факультеті о 14.30. на платформі Google Meet відбулася VІІ науково-практична студентська конференція «Дослідження особливостей різних видів і аспектів страхування» із «Страхування»

Із вітальним словом доєдналася Байталюк Світлана Анатоліїівна - директор департаменту культури та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації.

Із вступним словом виступив Кузишин Андрій Васильович – к. г. н., доцент, декан географічного факультету.

Вступне слово Кузишина Андрія Васильовича

Програму конференції продовжила презентація розгорнутої книжкової виставки, яку підготували: Гулей Галина Богданівна - зав. сектору бібліотеки, Нагачевська Наталія Ярославівна - провідний бібліотекар читального залу суспільних наук, Шанайда Ольга Іванівна - провідний бібліотекар загального читального залу.

Презентація розгорнутої книжкової виставки Нагачевською Наталією Ярославівною та Шанайдою Ольгою Іванівною

Основна частина програми конференції — це доповіді студентів географічного факультету спеціальності “Туризм”, групи Т-37 за обраними темами. А саме: Жуков Назарій доповідав про “Страхування життя”, Шпунт Марія розповіла все про “Медичне страхування”, а Романська Діана зробила акценти на “Проблемах страхування”.

Доповідь Шпунт Марії.
Доповідь Шпунт Марії

Доповідь Романської Діани

До обговорення доповідей долучилася виступом Дрозд Наталія Юріївна - засновник і директор туристичної агенції ”СонцеВид-Тур”.

Підвела підсумки конференції у прикінцевому слові Божук Тетяна Іванівна - д. г. н., проф., завідувач кафедри географії України і туризму.

Прикінцеве слово Божук Тетяни Іванівни

Модератор та організатор конференції

к. г. н., доцент кафедри України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна