Студенти ТНПУ ім.В. Гнатюка - кандидати на участь у Дефлімпійських іграх-2022 з дзюдо (ФОТО)
Студенти ТНПУ ім.В. Гнатюка -

кандидати на участь

у Дефлімпійських іграх-2022 з дзюдо

Національна дефлімпійська збірна України з дзюдо стала першою серед 26 країн-учасниць чемпіонату світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху, який нещодавно завершився у м.Версаль (Франція), виборовши 14 високих нагород, серед яких 7 золотих та 7 бронзових медалей!

Доклались до успіху збірної команди України і студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка. Так, у ваговій категорії до 57 кг серед жінок вдало виступила на турнірі дебютантка змагань першокурсниця факультету фізичного виховання Софія Волянюк, яка не дивлячись на те, що поступилась у «бронзовому фіналі» посіла п’яте місце та вперше виконала норматив майстра спорту України.

Волянюк_С._у синьому кімоно
Волянюк С. у синьому кімоно

Ще один першокурсник факультету фізичного виховання, майстер спорту України Іван Костенко у ваговій категорії до 60 кг, теж поступився у боротьбі за медаль, однак, показав хорошу боротьбу і приніс залікові очки команді.

Наші студенти за результатами змагань відібрані у склад збірної команди України для участі у Дефлімпійських іграх-2022, що пройде з 1 по 15 травня наступного року в Бразилії.

Вітаємо спортсменів з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту

Шандригось В.І.