Географічний факультет ТНПУ продовжує профорієнтаційну роботу (ФОТО)

Географічний факультет ТНПУ
продовжує профорієнтаційну роботу

16 листопада 2021 року викладачі географічного факультету, а саме декан – доцент Кузишин А.В., викладач кафедри географії та методики її навчання – Гавришок Б.Б., доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін – Лісова Н.О., з профорієнтаційною метою відвідали Скалатську,  Староскалатську та  Колодіївську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

Бесіда з учнями

Презентація ТНПУ

Роздуми про майбутнє

Під час зустрічі увага акцентувалася на особливостях цьогорічної вступної кампанії, перевагах навчання в ТНПУ, практичній спрямованості усіх факультетів, специфіці студентського життя, можливості реалізації себе по завершенню навчання. Також відбулася презентація спеціальностей «Географія», «Екологія», «Туризм», «Гідрологія», «Грунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування».

Цілеспрямовані
З майбутніми абітурієнтами

Атмосфера зустрічей підкреслила вагомість заходів такого типу та можливість партнерських стосунків між закладами вищої та середньої освіти.

Географічний факультет висловлює щиру подяку за теплий прийом директорам, вчителям та учням, а також начальнику відділу освіти Скалатської міської об'єднаної територіальної громади Добеньці Тетяні Павлівні.

За інформацією географічного факультету