Кафедра журналістики ТНПУ   стала партнером   Національної спілки журналістів України

Кафедра журналістики ТНПУ

стала партнером

Національної спілки журналістів України

Викладачі кафедри журналістики запрошують студентів взяти участь у  вебінарі «Висвітлення проблем Криму та конфліктів на пострадянській території для української та іноземної аудиторій», який пройде у п’ятницю, 19 листопада (з 12:00 до 13:30). Слухачі, які візьмуть участь у вебінарах та пройдуть фінальне тестування, отримають сертифікат.

Захід є частиною онлайн-курсу для журналістів «У фокусі – КРИМ», який реалізує Національна спілка журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів, і розповідає про досвід та методику висвітлення проблем окупованого українського півострова. Одним із партнерів вебінару є кафедра журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Вебінар

Програма циклу вебінарів розроблена спеціалістами Національної спілки журналістів України на чолі із авторитетним кримським журналістом, секретарем НСЖУ Миколою Семеною. Модератор – голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Спікерами та медіатренерами є:
- досвідчені журналісти, які мають досвід роботи в окупованому Криму та підготовки матеріалів про окупацію;
- спеціалісти Постійного Представництва Президента України в Криму та офісу «Кримської платформи»;
- правники в галузі міжнародного права; експерти з проведення спеціальних інформаційних акцій;
- журналісти видань, які спеціалізуються на кримській проблематиці;
- активісти правозахисних організацій.

Реєстрація за посиланням:

Щиро запрошуємо!