День відкритих дверей  на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ в онлайн-форматі (ФОТО)

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

в онлайн-форматі

16.11.2021 р. о 14.00 в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей на хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Розпочала і модерувала зустріч декан хіміко-біологічного факультету професор Дробик Н.М., яка відзначила значну присутність і серйозну зацікавленість подією з боку старшокласників, подякувала за співпрацю і допомогу в організації заходу викладачам, вчителям та студентам-практикантам. Приємно було бачити на екранах моніторів класи, заповнені школярами та педагогами.

Щирі вітання учасникам зустрічі, особливо присутнім колективам ЗЗСО, від декана факультету Дробик Надії Михайлівни

До потенційних абітурієнтів з найщирішими вітаннями звернувся ректор ТНПУ професор Буяк Б.Б., який ознайомив їх з екосистемою нашого університету та охарактеризував місце у ній хіміко-біологічного факультету, його поступ щодо удосконалення освітнього процесу та розширення освітніх послуг. Ректор відзначив позитивну динаміку оновлення існуючих і створення нових освітніх програм, інтерес до яких поступово зростає.

Учасників, зустрічі вітає ректор університету Богдан Богданович Буяк

Про особливості вступної кампанії 2022 року для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти та молодшого бакалавра розповів відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ Древніцький Ю.Р. Серед іншого секретар звернув увагу на державну підтримку природничих спеціальностей, що виявляється у додаткових балах до сертифікатів ЗНО для слухачів Центру доуніверситетської підготовки та учасників профорієнтаційної олімпіади ТНПУ з профільних предметів.

З детальною інформацією про освітньо-професійні програми, які реалізуються на факультеті, виступили гаранти – відповідальні за її успішне забезпечення. Зокрема, доцент Барна Л.С. (гарант ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія, нутриціологія) продемонструвала чудову презентацію про зміст і форми навчання найчисельнішої за кількістю здобувачів освітньої програми, навчально-матеріальну базу факультету, студентське життя і дозвілля, розкрила особливості нової затребуваної  спеціалізації.

Долучитися до дружньої команди хіміко-біологічного факультету запрошує гарант однієї з освітніх програм доцент Барна Л.С.

Доцент Хоменчук В.О. (гарант ОПП Середня освіта (Хімія, біологія та здоров’я людини, лабораторний аналіз) окрім іншого, продемонстрував наукові досягнення випускників-хіміків та можливість їх працевлаштування на різних підприємствах, діяльність яких пов’язана з хімічним виробництвом.

Хіміко-біологічний факультет ТНПУ має належну навчально-матеріальну та науково-дослідну базу

Професор Степанюк А.В. (гарант ОПП Середня освіта (Природничі науки) розкрила переваги цієї спеціальності, випускники якої можуть працювати вчителями природничих наук, фізики, хімії та біології в закладах загальної середньої, професійно-технічної та фахової (передвищої) освіти, забезпечуючи інтегрований підхід до вивчення явищ природи. Професор Пида С.В. (гарант ОПП Захист і карантин рослин) засвідчила, що на факультеті реалізуються також непедагогічні спеціальності, випускники якої можуть працювати в аграрному секторі економіки, фермерському бізнесі, в установах фітосанітарної служби тощо.

До презентації факультету долучилися студенти-активісти, які з власного досвіду поділилися секретами студентського життя, організацією навчання, практики, побуту і дозвілля. Профорг факультету Миколишин Уляна повідомила про можливості соціальної підтримки студентів, а заступник студентського декана Хоміцька Анна провела інтерактивний конкурс, що стало цікавим сюрпризом для майбутніх абітурієнтів. Переможці конкурсу отримають пам’ятні призи з логотипом університету, що будуть символом початку співпраці з ТНПУ.

Емоційний виступ лідера студентської профспілкової організації хіміко-біологічного факультету ТНПУ

Під час проведення інтерактивного конкурсу для майбутніх абітурієнтів

Приємно, що майбутні абітурієнти були активними учасниками зустрічі, ставили запитання щодо особливостей вступу у чаті, відповідали на запитання конкурсу. Сподіваємося, що сьогоднішній захід запам’ятається їм яскравими позитивними емоціями, сприятиме кращому професійному самовизначенню і переконанню, що хіміко-біологічний факультет ТНПУ – це прекрасний старт до їхнього професійного життя.

Всіх, хто зацікавився представленими освітніми програмами, чекаємо із запитаннями в контактах деканату, на наших сторінках в соціальних мережах та у стінах ТНПУ! Щиро бажаємо цьогорічним випускникам якнайкращих успіхів у навчанні, фортуни під час ЗНО й свідомого вибору майбутньої професії. Студенти і викладачі хіміко-біологічного факультету ТНПУ радо приймуть нове поповнення в нашу дружню університетську родину!

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Жирська Г.Я.