ЗМІ про нас. ФК «Тернопіль-ТНПУ» – третій на «Кубку патріотів»
ЗМІ про нас

ФК «Тернопіль-ТНПУ» –

третій на «Кубку патріотів»

10-11 листопада у Львові відбувався традиційний, уже п’ятий за рахунком «Кубок патріотів» з футболу серед студентських команд. У змаганнях чотирьох колективів, третє призове місце виборов колектив ФК «Тернопіль-ТНПУ», який представляє Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

Першому півфінальному поєдинку на майданчику зі штучним покриттям тернопільські студенти у драматичному матчі поступилися з рахунком 3:4 команді Національного університету «Львівська Політехніка». Голами у складі тернополян відзначилися Юрій Заставецький (зі штрафного і з пенальті) та Микола Ландяк.

А у зустрічі за третє місце за підтримки ректора ТПНУ професора Буяка Б.Б. та без кількох гравців основного складу (Іван Рогаль, Юрій Заставецький, Дмитро Стриєшин), колектив з Тернополя здолав досвідчену команду Одеської морської академії з рахунком – 2:1. Дубль на рахунку Дмитра Галадея (один з пенальті), ще один одинадцятиметровий наприкінці матчу Дмитро не реалізував.

У «бронзовому» поєдинку ФК «Тернопіль-ТНПУ» виступав у такому складі: Загурський – Васильченко, Мостовий-к, Голодрига, Бугера – Бакун, Музика, Федчишин, Купчак, Ландяк – Галадей.

Перемогу в кубок виборола команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка у фіналі здолала «Львівську Політехніку» – 7:1.

На церемонії нагородження голкіпера ФК «Тернопіль-ТНПУ» Дмитра Загурського організатори визнали кращим воротарем «Кубка патріотів-2021».

Тижневик "Номер один"