Розмови з перекладачем польської літератури на семінарах студентів ТНПУ (ФОТО)

Розмови з перекладачем польської літератури

на семінарах студентів ТНПУ

15 листопада у практичному занятті групи СОПМ-11 зі Вступу до літературознавства разом з доцентом кафедри теорії і методики української та світової літератури Наталією Зіновіївною Кучмою брав участь кандидат філологічних наук, поет, перекладач, видавець Юрій Романович Завадський. Він поділився власними напрацюваннями особливостей перекладу польської поезії українською мовою. Також перекладач звернув увагу на специфіку польського віршування і використання художніх засобів.

Юрій Романович відповідає на запитання студенток

Юрій Романович розповів, що майже всі польські вірші написанні верлібром, відповідав на запитання та охоче ділився багаторічним досвідом перекладу поезії.

Зустріч студентів першого курсу полоністики із перекладачем Юрієм Завадським

Зустріч дозволила дізнатися більше деталей, що стосуються польських віршів. Такі діалоги сприяють кращому розумінню предметів спеціальності, адже є змога порівняти специфіку української та польської літератури, що для майбутніх полоністів — справжня розкіш.

Студентки групи СОМП-11