ТНПУ - співорганізатор наукової конференції, яка поглиблює співпрацю між ЗВО України (ФОТО)

ТНПУ - співорганізатор наукової конференції,

яка поглиблює співпрацю між ЗВО України

18 листопада 2021 р. у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбулася VІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності». Серед її співорганізаторів – Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Модерувала виступи перший проектор ХАНО доктор педагогічних наук, професор Жорова І.Я. Всі доповіді були надзвичайно актуальними і цікавими.

Модератор конференції д.п.н., професор Жорова І.Я.

Першими на пленарному засіданні представляли спільну доповідь  Терещук Г.В., д.п.н., професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, перший проректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Янкович О. І. доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти (доповідь «Освітня діяльність та дидактичні погляди Вінцента Оконя в контексті розвитку сучасної освіти»).

Виступ Янкович О.І., д.п.н., професора, завідувачки кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти

Боднар О. С., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти виступила з доповіддю "Методологія оцінювання: шляхи розвитку в освітньому менеджменті".

Виступ Боднар О.С., д.п.н., професора кафедри педагогіки та менеджменту освіти

Крім цього, великий науковий інтерес представляли виступи колег:

- Мельничук Т.Ф., к.п.н., доцента, доцента кафедри культурології Національного університету біоресурсів і природокористування України (тема «Україна Михайла Драгоманова на теренах європейського простору»);
- Терентьєвої Н.О., д.п.н., професора, професора кафедри олімпійського і професійного спорту Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;
- Тимошенка Ю.В., к.ф.н., доцента, в.о. завідувача кафедри освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
- Рябової З.В., д.п.н., професора, завідувачки кафедри менеджменту освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Данилової О. І., к.п.н, начальника управління Державної служби якості освіти у Херсонській області.

Велику організаційну роботу провели кафедра педагогіки та менеджменту освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, її завідувач Кузьменко В.В., перший проректор цього закладу – Жорова І. Я., створивши можливість спілкування в науковому просторі.

Виступ Кузьменка В.В. , д.п.н., професора, завідувача кафедри педагогіки та менеджменту освіти ХАНО

Учасники конференції.
Учасники конференції

Віримо, що наша співпраця між університетами  продовжиться і надалі.

Доктор педагогічних наук, професор,
професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти ТНПУ
Боднар О. С.