Екскурсія студентів-журналістів ТНПУ на канал «TV-4»  (ФОТО)

Екскурсія студентів-журналістів ТНПУ

на канал «TV-4»

У середу, 17 листопада, студенти першого курсу групи Ж-11 разом зі своєю кураторкою Наталією Василівною Драган-Іванець відвідали тернопільський регіональний телеканал «TV-4».

Екскурсію студентам зорганізувала директорка каналу Юлія Винокур, а провели її ведучі та журналістки Яна Шайнюк і Діана Петровська. Молоді працівниці поділилися своїми історіями про те, як вони потрапили на телеканал «TV-4» та своїм досвідом, який вони отримала впродовж усього періоду їхньої роботи.

м
Студенти грури Ж-11 разом із куратором Драган-Іванець Наталією Василівною на каналі TV 4

Як зауважила Яна Шайнюк: «Журналістська робота полягає в тому, щоб бути завжди оперативним. Знати тему, яку висвітлюєш, знати те, що зараз відбувається у світі, оскільки інформація є дуже швидкоплинною і миттєво поширюється у всіх куточках планети».

Студенти групи Ж-11 із журналістками каналу Діаною Петровською та Яною Шайнюк.

Під час екскурсії студенти не лише дізналися більше про такі поняття як: «брифінг», «риба», «синхрон», «паркет» та «стендап», але й отримали нові знання про процес підготовки інформації та проведення зйомок.

Журналістка каналу TV 4 демонструє, як виглядає написаний текст для телесюжету

Студенти-першокурсники із журналістками каналу TV 4 Діаною Петровською та Яною Шайнюк.j

Студентки з групи Ж-11 поділилася своїми враженнями про екскурсії телеканалу «TV-4».

«Насправді це було дуже цікаво та пізнавально. Завдяки  розповідям Яни та Діани, ми дізналися: як зазвичай проходять звичайні будні журналіста та над чим варто працювати, щоб бути хорошим журналістом», – розповіла Інна Сакало.  «Екскурсія була дуже цікава. З ведучими було весело та інформативно. Я залишилась під враженням та з’явилась мотивація навчатись», – доповнила Катерина Ковалик.

Студентка групи Ж-11

Вікторія Кузьма