У фокусі – Крим:     навчальний вебінар   за участі студентів ТНПУ (ФОТО)

У фокусі – Крим:

навчальний вебінар

за участі студентів ТНПУ

19 листопада студенти та викладачі кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка долучились до вебінару «Як зробити тему Криму цікавою для міжнародних медіа?», організованого Національною спілкою журналістів України.

Модерував зустріч голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Спікером була Анастасія Магазова – українська журналістка у Берліні, учасниця регіональної стипендіальної програми Радіо Свобода, співавторка книги репортажів «Невизнані історії. Подорож до самопроголошеної реальності Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови».

Як писати про Крим

Свобода слова в Криму

Потенційні теми про Крим

Пані Анастасія поділилась своїм досвідом роботи у закордонних виданнях, а також розповіла про особливості висвітлення кримської тематики в німецьких газетах, таких як «Die Tageszeitung».

Die Tageszeitung

«Минуло багато часу і питання Криму помалу забувається німецькими ЗМІ. Це доля усіх невирішених конфліктів. Крім того, за цей час з’явились нові загрози: мігранти, політичні кризи, тероризм. Також велику роль відіграє недоступність території півострова. Через важку процедуру перетину кордону більшість журналістів відмовляються від ідеї репортажів з Криму. Або потрапляють туди через територію Росії, а у такому випадку можна говорити про певну заангажованість і не об’єктивність. Третя причина випадання Криму з інформаційного простору – російська пропаганда», – повідомила спікерка.

Учасники вебінару

Також у ході вебінару зі словом виступив Микола Семена – секретар НСЖУ, і за сумісництвом оглядач «Крим. Реалії».

Наприкінці заходу пані Анастасія відповіла на питання учасників зустрічі.

Студент  ЖУР-3
Остап Грицишин