Робоча онлайн-зустріч з гарантами освітніх програм інженерно-педагогічного факультету

18 листопада відбулася робоча онлайн-зустріч з гарантами ОП інженерно-педагогічного факультету. Головними питаннями, що були винесені на обговорення, стали процедура відкриття, реалізації та оновлення освітніх програм, нормативне забезпечення цього процесу та вимоги до кадрового забезпечення у ЗВО. Окремо зосереджено увагу на вимогах до педагогічної практики на ОП спеціальності 014 Середня освіта ( за предметними спеціальностями).

Заступник завідувача навчально-методичного відділу Пежинська О.М. детально окреслила зауваження експертних груп щодо ОП, які вже пройшли акредитацію. Присутні на зустрічі гаранти запропонували своє бачення усунення вказаних недоліків, зокрема, запропонували шляхи вдосконалення процедури вибору вибіркових освітніх компонентів здобувачами.
Провідний фахівець навчально-методичного відділу з питань ліцензування та акредитації Кулик С.А. проінформувала учасників зустрічі про критерії відповідності освітньої та професійної кваліфікації науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників освітньому компоненту, який вони викладають.

Дякуємо інженерно-педагогічному факультету за конструктивні доповнення та співпрацю!