В ТНПУ відбудеться прем᾽єра  документального фільму «Розірви коло» (ВІДЕО)
 В ТНПУ відбудеться прем᾽єра

документального фільму «Розірви коло»

Шановні студенти та працівники університету!

Центр ґендерних досліджень та впровадження політики рівних прав і можливостей ТНПУ ім. В. Гнатюка, відділ у справах молоді та профком студентів університету запрошують вас на прем᾽єру та обговорення документального фільму «Розірви коло».

Перегляд фільму відбудеться 29 листопада 2021 року у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» в актовій залі університету (головний корпус ТНПУ). Початок о 14.15. Вхід вільний.

Стрічка  «Розірви коло» — це історія двох жінок, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Але ці зміни виявляються довгим та складним процесом роботи над собою та своїми відносинами з навколишнім світом. Від дзвінка в поліцію, життя в шелтері та до повернення до самої себе – жінки наважуються пройти цей шлях заради себе та своїх дітей.

Офіційний трейлер фільму «Розірви коло»

Авторкою ідеї фільму є Почесна Амбасадорка  UNFPA Україна Марія Єфросініна.

Режисеркою та авторкою сценарію фільму є Єлизавета Сміт – одна з найяскравіших молодих режисерок країни. Її дебютний повнометражний документальний фільм “Школа #3” (спільно з Георгом Жено) мав прем’єру на Берлінському міжнародному кінофестивалі у 2017 році та отримав Гран-прі у секції Generation 14+.

Продюсеркою стрічки виступила Ольга Бесхмельниціна.

Оператор-постановник — В’ячеслав Цвєтков.

Фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

Показ фільму в Україні здійснюється у межах інформаційної кампанії «Розірви коло» – частини масштабної програми Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні із запобігання та протидії домашньому та/і ґендерно зумовленому насильству.

Перегляд фільму відбудеться із дотриманням протиепідемічних заходів.

Запрошуємо усіх!

Керівниця Центру ґендерних досліджень
та впровадження політики рівних прав

і можливостей ТНПУ ім. В. Гнатюка,