Робота науковців ТНПУ у міжнародному проєкті DeDiMaMo триває (ФОТО)
Робота науковців ТНПУ

у міжнародному проєкті
DeDiMaMo триває

На фізико-математичному факультеті триває робота над проєктом Development of students’ mathematical competencies through Digital Mathematical Modeling (DeDiMaMo) (Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання).

Учасники проєкту зібрались на чергову зустріч для обговорення результатів поїздки в університет Агдер (Норвегія) та реалізації намічених цілей та завдань проєкту. Одним із напрямків роботи проєкту є залучення студентів до активного використання математичного моделювання та цифрових інструментів в своїх наукових дослідженнях. Власне це і було предметом обговорення та генерування ідей. Учасники проєкту обговорили проблематику студентських досліджень та можливості залучення до роботи зовнішніх стейкхолдерів з числа підприємців задля посилення реального трансферту науки в виробництво.

Учасники робочої зустрічі
Особливості організації освітнього простору кампусу. Особливості організації освітнього простору в кампусі університету Агдер – студенти постійно навчаються та комунікують

Обговорення ідей та спільна робота над проєктами Обговорення ідей та спільна робота над проєктами – звична практика для норвезьких студентів

Керівник проєкту від ТНПУ