На факультеті іноземних мов ТНПУ відзначили День подяки (ФОТО)

На факультеті іноземних мов ТНПУ

відзначили День подяки

24 листопада, у надвечір'я Дня подяки, команда SMC спільно із Window on America влаштували неймовірно теплий та затишний захід, присвячений Thanksgiving.

Студенти ділилися із усіма присутніми цікавими фактами та історіями про свято, знайомили із його традиціями. Неабиякого запалу додавали конкурси та вікторини, що розпалювали шалений азарт у кожного присутнього. Усіх вразила аудиторія свята, адже поряд із школярами брали участь у дійстві і поважні викладачі університетів та й звичайні люди, які прагнуть нових знань та покращити свою англійську, різноманітна палітра, чи не так?

Студенти розповідають про щорічний парад на День подяки

Студентка готується до проведення конкурсу

Окрім того, не обійшлося і без інтерактиву з боку глядачів, адже їм також не терпілось дізнатись, чи насправді команда SMC знає усе про День подяки так добре, як їм здається. А вже наприкінці свята усіх присутніх почастували смаколиками ну і, звісно, не обішлось без подяк.

Глядачі активно беруть участь у інтерактиві

Між виступами

Give thanks and be giving!

Happy Thanksgiving day!

Студент групи АУП-27