Про методику CLIL на вебінарі у ТНПУ (ФОТО)

Про методику CLIL на вебінарі у ТНПУ

25 листопада доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Людмила Бабій та Ольга Дацків провели для викладачів факультету іноземних мов вебінар на тему «Досвід упровадження багатомовної освіти і методики предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) в Естонії» за результатами навчального візиту в межах проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd».

Менеджер проєкту проф. Любов Струганець ознайомила присутніх із метою і завданнями проєкту, розповіла про його найважливіші здобутки. Завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови проф. Ірина Задорожна охарактеризувала зміни до освітніх програм і навчальних планів підготовки майбутніх учителів та викладачів англійської мови і напрями подальшої роботи для виконання завдань проєкту.

Доценти Людмила Бабій та Ольга Дацків  закцентували увагу на особливостях реалізації багатомовної освіти і методики предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) у відвіданих ними навчальних закладах, наукових центрах, музеях у містах Таллінні, Тарту і Нарві.

Уведення нових дисциплін у ТНПУ

Нові курси на бакалавраті.
Нові курси на бакалавраті

Про навчальне середовище

Особливості предметно-інтегрованого навчання
Особливості предметно-мовного інтегрованого навчання