Історики ТНПУ відвідали 44-у артилерійську бригаду і передали маскувальні сітки  (ФОТО)

Історики ТНПУ відвідали

44-у артилерійську бригаду

і передали маскувальні сітки

Вже восьмий рік триває російська інтервенція в Україну. І восьмий рік плетуть сітки історики та археологи ТНПУ. Цього разу 5 маскувальних сіток загальною площею 225 кв.м. були передані бійцям 44-ї артилерійської бригади, яка дислокується в Тернополі. Сітки сплетені із піксельної тканини із додаванням простирадл, попередньо пофарбованих у коричневий та чорно-сірий кольори.

Бійці бригади продемонстрували 152-мм далекобійну гармату «Мста-Б» та 100-мм протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра». Студенти мали можливість самостійно навести гармати і навіть здійснити умовний постріл.

Біля МТ-12 ''Рапіра''

Та ж ''Рапіра'', але замаскована.

А ще вони одягнули справжні бронежилети, шоломи, потримали в руках справжні автомати!

Історичний факультет На території 44 ОАБ
Неймовірні відчуття

На території 44 ОАБ
На території 44 ОАБр

Це вже далеко не перша допомога історичного факультету рідним артилеристам. Домовлено, що ще до Миколая в бригаду буде переданий черговий комплект маскувальних сіток, частина з яких буде білого кольору. Сподіваємось, що зима цього року буде хоча б частково сніжною і такі сітки знайдуть своє застосування.

Доцент кафедри історії України, археології
та спеціальних галузей історичних наук

Володимир Кіцак