День відкритих дверей на географічному факультеті ТНПУ-2022 (ФОТО)

на географічному факультеті ТНПУ – 2022

День відкритих дверей на географічному факультеті – 2022 проводився під гаслом «ГеоФак ТНПУ – запорука успішної кар’єри». В ході зустрічі було заплановано окреслити ключові напрямки навчання на факультеті, допомогти потенційним абітурієнтам з вибором спеціальностей та розкрити неформальні сторони студентського життя на факультеті.

Позитивно мотивуючий виступ ректора університету Богдана Буяка сформував відмінне емоційне налаштування для всього заходу. Він відзначив сильні сторони навчання в університеті та особливості фахового зростання студентів.

Виступ ректора університету

В своєму виступі декан факультету Андрій Кузишин відзначив, що на факультеті створені умови та можливості для повноцінного навчання через практичну підготовку, якісну комунікацію між учасниками навчального процесу та формування відповідного життєвого досвіду. Було закцентовано, що кожна існуюча на факультеті спеціальність – це робота злагодженого колективу на протязі тривалого часу, формування відповідного матеріального підґрунтя, підбір унікальних баз практик, що дозволяють закріпити набуті раніше теоретичне знання.

Презентаційні матеріали факультету

Також силами викладачів факультету – проф. Лесі Застевецької, проф. Любомира Царика, проф. Тетяни Божук, асист. Ігоря Кузика було представлено ті спеціальності, які наразі функціонують на факультеті. Якісним та яскравим доповненням цих виступів були стрім-трансляція з геологічного факультету, який презентував доц. Богдан Гавришок та емоційно-профорієнтаційна інтерактивна гра «Kahoot!», яку зорганізувала доц. Наталія Лісова.

Приємні враження справили презентації студентського життя, міжнародних студентських можливостей та практик, які були підготовлені студентами факультету (Мар’яна Гавур, Валерій Болкун, Степан Куць, Богдана Дідух), які в молодіжній драйвовій манері розказали про позааудиторні заходи в студентському житті факультету, коротко описали його традиції, представили інформацію щодо практик територією України і Туреччини.

Студентські враження про факультет

Презентація міжнародних практик факультету.
Презентація міжнародних практик факультету

Віримо, що подібні заходи знайдуть відголос в тих, хто визначається з місцем подальшого навчання.

Доцент кафедри географії України і туризму

Поплавська І.В.