Проєкт «Трибуна стейкхолдера»: хіміко-біологічний факультет ТНПУ організував зустріч з народним учителем України (ФОТО)

Проєкт «Трибуна стейкхолдера»:
хіміко-біологічний факультет ТНПУ
організував зустріч
з
 народним учителем України

Першого грудня на базі хіміко-біологічному факультеті в рамках проєкту «Трибуна стейкхолдера» відбулась зустріч здобувачів вищої освіти ОПП 014 Середня освіта (Природничі науки) із Ягенською Галиною Василівною, народним учителем України, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії і методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО, вчителем біології Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, лауреат премії Верховної Ради України педагогічним працівникам, кавалер ордена «За заслуги» ІІ і ІІІ ступеня, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2004» в номінації «Біологія».

Численні нагороди стейкхолдера

Стейкхолдер освітньої програми, базуючись на прикладах із власного життєвого досвіду, свого професійного зростання, переконливо аргументувала студентам, що «Бути вчителем – це круто!». Усі присутні із захопленням і насолодою «проживали» лекцію на тему «Професійне самовдосконалення вчителя природничих наук в умовах сьогодення».

Витоки співпраці зі стейкхолдером

Робота у спільному проєкті

Виступ декана хіміко-біологічного факультету проф. Дробик Н.М у обговоренні

Для Ягенської Г.В. найголовнішою є внутрішня свобода, адже «без свободи немає творчого вчителя». «Сильні учні стимулюють сильних учителів», «мислення, спрямоване на зростання», «учитель має бути на кілька кроків попереду учня», «важливіший процес, а не результат» – ось основні ідеї лекторки, які стосуються проблеми професійного вдосконалення.

Поради вчителям

Особливо цінним для студентів було ознайомлення з англомовними сайтами як засобом самовдосконалення вчителів та поради: «Завжди бути справжнім»; «Не боротися з дітьми, а боротись за дітей!», «Нове звання – це не корона, а велика відповідальність».

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Рівненського державного гуманітарного університету, Херсонського державного університету були вражені професіоналізмом, креативністю, ентузіазмом та цілеспрямованістю лекторки. Такі постаті, як Галина Василівна, відіграють важливу роль у нашій освіті, оскільки надихають майбутні покоління обирати професію вчителя та самореалізовуватися в ній.

Щиро дякуємо Галині Василівні Ягенській за такий мотивувальний і творчий семінар!

Гаранти ОПП
проф.Степанюк А.В.,