Центр забезпечення якості освіти ТНПУ провів онлайн-зустріч щодо питань працевлаштування
Центр забезпечення
якості освіти ТНПУ
провів онлайн-зустріч
щодо питань працевлаштування

Упродовж 18–30 листопада Центром забезпечення якості освіти були проведені онлайн-зустрічі із випускниками ІІ курсу магістратури на предмет ознайомлення із законодавчою базою та їхніми правами і можливостями щодо питань працевлаштування, ситуацією на ринку праці, вимогами законодавства України та порядок надання одноразової адресної грошової допомоги.

Студентам було наголошено на важливості працевлаштування у сьогоднішніх реаліях, надано можливість ознайомитися із запропонованими вакансіями, приєднатися до спільноти випускників в існуючій вайбер групі.

Зустріч проходила також у форматі запитань-відповідей, які із зацікавленістю ставили студенти.

Центр забезпечення
якості освіти ТНПУ