ТНПУ на науково-практичному семінарі    «З толерантністю в серці» (ФОТО)
ТНПУ на науково-практичному семінарі

«З толерантністю в серці»

Під такою назвою 1 грудня 2021 р. відбувся дистанційний науково-практичний семінар, який проводився в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю. Організатором виступила  науково-технічна бібліотека Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Учасники заходу.
Учасники заходу

Активну участь у семінарі взяли і представники ТНПУ ім. В. Гнатюка. Із доповіддю під назвою: «Складові інклюзивного бібліотечного середовища» виступила Зоряна Удич, керівник інклюзивно-ресурсного центру, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Презентація під час виступу

Обговорення складових інклюзивного бібліотечного середовища

Серед інших доповідей також актуальними були:

- «Безбар‘єрне суспільство – запорука якості життя людей з інвалідністю» (Зоряна Ленів).

- «Художня література на підтримку інклюзивних практик у бібліотеках: методика складання бібліографій» (Ольга Вовк).

- «Інформація без бар’єрів» (Юлія Главчева).

Впровадження принципів інклюзії у бібліотечну сферу дозволить створити умови доступу до інформації, участі у різних заходах та працевлаштуватися людям із порушенням стану здоров’я, що є ознакою громадянського суспільства.

Керівник ІРЦ ТНПУ ім. В. Гнатюка
Зоряна Удич