Щирі слова подяки студентам ТНПУ - це завжди приємно! (ВІДЕО)
Щирі слова подяки студентам ТНПУ -

це завжди приємно!

Нещодавно Громадська організація "РУХ - ЖИТТЯ БЕЗ МЕЖ" анонсувала новий соціальний проєкт #я_з_тобою. Мета - задля підтримки та встановлення теплих взаємостосунків між молоддю та сім'ями, які виховують дітей з інвалідністю. Першими відгукнулися на важливу ініціативу студенти ТНПУ, а ініціатори проєкту вже висловили подяку волонтерам:
"Раді повідомити про те, що ми отримали уже перші листи від студентів Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка майбутніх соціальних працівників.
Щиро вдячні клубу соціальних ініціатив та волонтерства створеного при кафедрі соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності. Окрема подяка керівнику клубу Олійник Галині Михайлівні. Під Вашим керівництвом виростуть справжні професіонали своєї справи!"
✨

Пресслужба ТНПУ