Першокурсники ТНПУ спеціальності "Журналістика" побували на екскурсії  на телеканалі «UA:Тернопіль» (ФОТО)

Першокурсники ТНПУ спеціальності "Журналістика"
 побували на екскурсії  на телеканалі «UA:Тернопіль»

У четвер, 2 грудня, студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка разом зі своєю кураторкою Наталією Василівною Драган-Іванець відвідали регіональний телеканал «Суспільне| Тернопіль».

Зустріли та показали процес створення новин працівники телеканалу: продюсерка Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії Зоряна Биндас і телеведуча Людмила Путькалець. Студенти мали змогу побувати за лаштунками робочого процесу та відчути творчу атмосферу. Детальніше про особливості та специфіку роботи журналістів, створення якісного контенту та проблеми, які виникають під час роботи, розповіла Зоряна Биндас.

Телеведуча Людмила Путькалець зосередила увагу студентів на стандартах журналістики, яких дотримується канал: баланс думок, незаангажованість, відокремлення фактів від коментарів, оперативність та актуальність.

«Порушення можуть трапитись через неуважність спікерів під час висловлення думок, але ми завжди намагаємось все швидко виправити. Тому оперативність є дуже важливою рисою в журналістиці», – переконано зауважила ведуча.

Ведуча телеканалу Людмила Путькалець розпоовідає студентам  про стандарти журналістики
Ведуча телеканалу Людмила Путькалець розпоовідає студентам  про стандарти журналістики

Студентки-першокурсниці Олена Миханцова і Наталія Скіп в студії телеканалу

Своїми враженнями від екскурсії телеканалом «UА:Тернопіль» поділилась студентка групи Ж-11 Олена Миханцова: «Для мене відвідини телеканалу були справді дуже інформативними та цікавими. Працівники розповіли те, що справді важливо в щоденній роботі журналіста. Коли я побачила та відчула робочу атмосферу, то вкотре переконалася, що на правильному шляху!»

Студентка групи Ж-11
Скіп Наталія