Щиросердечно вітаємо працівників ТНПУ – учасників бойових дій
Щиросердечно вітаємо
працівників ТНПУ –
учасників бойових дій

Академічна спільнота ТНПУ вітає працівників та студентів ТНПУ – учасників бойових дій, які захищали територіальну цілісність та суверенітет України, протидіяли російській збройній агресії, з Днем Збройних Сил України.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. 6 грудня в Україні відзначають 30-річчя Дня Збройних Сил України.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Низький Вам уклін і шана.

За активну громадянську позицію, патріотизм, захист суверенітету, територіальної цілісності України та з нагоди 30-річчя Дня Збройних сил України усі працівники ТНПУ – учасники бойових дій, наказом ректора (№ 415-к/тр від 6 грудня 2021 року) відзначені подяками ТНПУ:
  • Барна Олег;
  • Брославський Володимир;