Відбулася презентація програм стажувань для студентів ТНПУ від TEZ TOUR

Відбулася презентація

програм стажувань для студентів ТНПУ

від TEZ TOUR

2 грудня 2021 року в хабі ТНПУ відбулася презентація програми стажувань для студентів від компанії TEZ TOUR,  одного з лідерів туристичної галузі України.

Запрошеними були студенти
географічного факультету спеціальності туризм, інженерно-педагогічного факультету спеціальностей готельно-ресторанна справа та професійна освіта (сфера обслуговування) та факультету іноземних мов.

Спікер заходу Максим Бабічев

Під час презентації

Спікер заходу, Максим Бабічев, регіональний директор компанії TEZ TOUR, презентував найактуальнішу інформацію про стан туристичної галузі, перспективи розвитку в умовах сучасних глобальних викликів, можливості для професійної самореалізації та набуття фахового досвіду. В свою чергу студенти мали можливість отримати відповіді від першої особи на всі питання щодо перспектив та переваг стажування студентів в Турецькій Республіці.

International office TNPU