На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ  підвели підсумки  навчальної практики із зоології (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

підвели підсумки

навчальної практики із зоології

Підведені підсумки навчальної практики із зоології (безхребетні тварини) студентів хіміко-біологічного факультету. Керівники практики доценти Голіней Галина Михайлівна і Прокоп’як Мар’яна Зіновіївна опрацювали ентомологічний матеріал, який був зібраний студентами СОБХ-21, СОХБ-22, СОБст-23 і СОПН-24 груп у 2021 р. Фонди кафедри ботаніки та зоології поповнились новими колекціями комах, які налічують більше тисячі особин. Види зібрані у різних районах Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської областях.

Ентомологічні матеріали за 2021 р.

Дослідження видового різноманіття комах

Робочі моменти
- Робочі моменти
- Дослідження видового різноманіття комах

Створення колекцій студентами

Дякуємо студентам за плідну працю і внесок у розвиток кафедри ботаніки та зоології. Колекційний ентомологічний матеріал буде використаний для подальшого його дослідження і застосований у навчально-пізнавальних цілях.

Доценти Голіней Г. М.,
Прокоп’як М. З.