Випускники магістратури  факультету мистецтв ТНПУ  презентували сольні концерти (ФОТО)

Випускники магістратури

факультету мистецтв ТНПУ

презентували сольні концерти

У грудні життя факультету мистецтв пожвавлюється, адже емоції від передчуття свят тісно переплітаються з враженнями від концертів.

8 грудня в актовій залі ТНПУ ім. Володимира Гнатюка відбулися сольні концерти випускників магістратури факультету мистецтв: Івана Водвуда (клас заслуженого артиста України Дмитра Губ’яка), Тетяни Фаль (клас заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Ороновського) – спеціальність 014.13 Середня освіта (музичне мистецтво) та Лоїка Степана (клас заслуженого працівника культури України Наталії Овод) – спеціальність 025 Музичне мистецтво.

Першим відбувся концерт Івана Водвуда «Лети, моя пісне», в репертуар якого увійшли як класичні твори, так і авторські пісні магістранта. Знаковим було те, що в концерті взяли участь і вихованці Івана Водвуда – гурт «Вільні», які продемонстрували достойний рівень ансамблевого виконання пісень.

Виступ Івана Водвуда

Іван Водвуд з гуртом Вільні

Продовжила програму Тетяна Фаль з програмою під назвою «Independent dreams», де прозвучали як українські, так і світові хіти під супровід кавер-бенду «Фа-мажор».

Тетяна Фаль та Фа-мажор

Третім став концерт Степана Лоїка «Від класики до року». Глядачі мали змогу спостерігати еволюцію від академічного виконавства до сучасного естрадного співу.

Степан Лоїк та Hunky x Dory

Степан Лоїк та кавер-бенд LaJam

Зворушливо пролунала пісня «Мам» з репертуару Андрія Кузьменка, яку магістрант щиро присвятив своїм батькам. У виконанні пісень Степану допомогли такі гурти як «LaJam» та «Hunky x Dory».

Відгуки глядачів не забарилися!

Загалом концерти принесли чудові враження та емоції, які викликало насамперед живе та чуттєве виконання. Магістранти продемонстрували високий виконавський рівень та були високо оцінені комісією. Щиро бажаємо випускникам не зупинятись на досягнутому, продовжувати розвивати свій талант та згодом прославити Україну далеко за її межами.

Студентка групи СОММ-11

Анна Монюк