Студенти-журналісти ТНПУ  розпочали навчання в IX регіональній школі  сучасної журналістики (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ

розпочали навчання в
IX регіональній школі

сучасної журналістики

У вівторок, 7 грудня, студенти Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідали перше заняття дев’ятої регіональної школи сучасного журналіста Тернопільського пресклубу.

На зустрічі були присутні: Винокур Юлія, Ромко Савуляк, Наталя Колтун, Світлана Мичко, Ната Бенч, Олег Удич, Тетяна Тарасенко.

Спікери IX регіональної школи журналістики

Учасників ознайомлюють з подальшим навчанням

Попереду 10 місяців навчання, де студенти здобудуть найактуальніші знання з газетної, онлайнової, теле- та радіожурналістики, які допоможуть їм стати професіоналами своєї справи. Це можливість абсолютно безкоштовно, без відриву від навчання та в комфортних умовах, пройти курс навчання (12 тренінгів) та 40 практичних занять під керівництвом кращих медіатренерів України.

Спікери 9 регіональної школи сучасної журналістики
Спікери IX регіональної школи сучасної журналістики

Креативний ведучий та спікер Олег Удич наголосив, що «новина може бути одна, але все залежить від її подання».

Своїми враженнями поділилась студентки групи Ж-11 Олена Миханцова:  «Я очікую від занять позитивних емоцій та практичних знань», а Наталія Скіп переконана, що «завдяки цій школі я стану на крок ближче до своєї мрії».

Студенти групи Ж-11

Наступна зустріч відбудеться 23 грудня. Медіатренерка та викладачка Могилянської школи журналістики Діана Дуцик розповість про етику та стандарти журналістики.

Студентка Ж-11

Діана Мельничук