У ТНПУ відбувся успішний захист дисертації (ФОТО)

У ТНПУ відбувся успішний захист дисертації

16 грудня 2021 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.014. На порядку денному - захист дисертації Горин Оксани Ігорівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 09 «Біологія» зі спеціальності 091 «Біологія»

Назва дисертаційної роботи: «Фізіолого-біохімічні реакції коропових риб на вплив новітніх біоризиків».

Доповідає Горин О. І.

Науковий керівник: Фальфушинська Галина Іванівна, доктор біологічних наук, професор.

Голова ради:

1. Грубінко Василь Васильович, д.біол.н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Рецензенти:

2. Курант Володимир Зіновійович, д.біол.н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

3. Хоменчук Володимир Олександрович, к. біол.н., доцент, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:

4. Гандзюра Володимир Петрович, д.біол.н., професор, ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

5. Коновець Ігор Миколайович, к. біол.н., старший науковий співробітник, Інститут гідробіології, Національна академія наук України

Під час засідання

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада присудила Горин Оксані Ігорівні ступінь доктора філософії зі спеціальності 091 «Біологія».

Щирі вітання з успішним захистом

Вітаємо здобувачку з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових здобутків!

Провідний фахівець

служби вченого секретаря