Представники факультету філології і журналістики ТНПУ   провели святково-профорієнтаційну  зустріч з учнями
Представники

факультету філології і журналістики  ТНПУ

провели святково-профорієнтаційну

зустріч з учнями

16 грудня студенти групи УФ-32 і викладачі кафедри української мови та методики її навчання провели святково-профорієнтаційну зустріч з учнями тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №29.

Напередодні дня Святого Миколая восьмикласники взяли участь у цікавому квесті, організованому студентами-філологами. Учні були поділені на чотири команди та отримали маршрутні листи, де були вказані назви станцій.

Командний маршрутний лист

Усміхнені третьокурсниці чекали учнів з креативними завданнями на кожній станції. Виконавши усі завдання, кожен учень та учениця отримали солодкі подарунки.

Локація У бібліотеці

Студенти третього курсу радо запрошували учнів на навчання у стіни рідного факультету. Разом із солодощами учні отримали буклет із потрібною інформацією щодо вступу та навчання на факультеті філології і журналістики. І на завершення школярі були нагороджені додатковими призами за правильні відповіді у бліц-опитуванні.

Бліц-опитування

Насамкінець - загальне фото

Щасливі, радісні та вдячні очі дітвори свідчили про те, що студентам групи УФ-32 вдалось їх зацікавити та розвеселити.

Студенти групи УФ-32,
викладачі кафедри української мови