Заявка ТНПУ на грант для проєкту «IDEA-East-Hub: Міжнародний інноваційний центр для науки про дані та відновлюваної енергії»  ухвалена DAAD
 Заявка ТНПУ на грант для проєкту
«IDEA-East-Hub:
Міжнародний інноваційний центр
для науки про дані та відновлюваної енергії»
ухвалена DAAD

Ми раді повідомити вам, що наша заявка на грант для проєкту «IDEA-East-Hub: Міжнародний інноваційний центр для науки про дані та відновлюваної енергії» нарешті була ухвалена DAAD!

Проєкт спрямований на налагодження та інтенсифікацію співпраці між Анхальтським Університетом прикладних наук та 9-ма провідними технічними університетами Північної Македонії, Росії, Казахстану та України в галузі наук про дані, особливо відносно енергетичних систем.

У ході проєкту заплановано декілька напрямків роботи, таких як міжрегіональні інноваційні форуми з залученням партнерів із галузі промисловості та суспільства, обмін співробітниками та студентами, а також плануються спільні дослідження у сфері здобуття наукового ступеня(PhD). З більшістю цих університетів ми вже протягом кількох років міцно підтримуємо співпрацю, яку маємо на меті продовжити та вивести на більш високий рівень.

Початок проєкту — 01.01.2022 і триватиме до кінця 2025 року. Окрім німецьких партнерів, у проєкті беруть участь такі університети :

- Університет Кирила і Мефодія в Скоп'є (SCUMS)

- Тернопільський національний педагогічний університет (TNPU)

- Національний технічний Університет «Київський політехнічний інститут» (KPI)

- Одеський державний політехнічний університет (OPSU)

- Німецько-казахський університет (DKU)

- Казахстанський національний науково-дослідний технічний університет (KazNTU)

- Алматинський університет інженерії та телекомунікацій (AUPET)

- Томський державний університет (TSU)

- Новосибірський державний університет (NSU).

Висловлюємо слова глибокої вдячності представникам Анхальтського Університету прикладних наук (Німеччина) проф. Едуарду Сіменсу (Prof. Eduard Siemens) та Оксані Василенко за координацію співпраці та підготовку проєктної документації!

Проректор з наукової роботи
та міжнародного співробітництва