Фінальні акорди магістерських концертів на факультеті мистецтв ТНПУ (ФОТО)
Фінальні акорди магістерських концертів

на факультеті мистецтв ТНПУ

Неймовірний заключний тиждень магістерських концертів пройшов успішно. У понеділок 13 грудня 2021 р. фантастичною майстерністю чарувала слухачів магістрантка Марія Водяна, спеціальність 025 Музичне мистецтво (клас викладача Тараса Видиша, концертмейстер Надія Терещук). На концерті лунали твори таких композиторів, як Й. Бах, Й. Брамс, С. Прокоф'єв, Ф. Шуберт, Е. Блох. А також два заключні твори концерту прозвучали у складі струнного квартету факультету мистецтв (керівник Тарас Видиш).

Магістрантка Марія Водяна, концертмейстер Надія Терещук та викладач Тарас Видиш

У вівторок 14 грудня 2021 р. відбулись фортепіанні концерти випускниць магістратури спеціальності 025 Музичне мистецтво - Бохенок Анни-Каріни (клас доцента Лілії Проців) та Лілії Махній (клас доцента Оксани Гиси).

Першим пролунав концерт магістрантки Бохенок Анни-Марії під назвою "Зимова симфонія", де слухачі могли насолодитись фортепіанним виконанням творів Й.С. Баха, Й. Гайдна, Й. Брамса, С. Борткевича, О. Скрябіна та Б. Лятошинського.

Виступ магістрантки Бохенок Анни-Марії

Другим був концерт магістрантки Лілії Махній під назвою "Фортепіанна феєрія" де усі присутні, були зачаровані фортепіанним звучанням творів класичної музики Й.С. Баха, Ф. Шопена, К. Черні, так і сучасних композиторів, як Д. Малинів. та Ю. Весняк. А на заключення відбулась прем'єра твору «Коляда» В. Семковича (присвячена Мирославу Скорику).

За роялем магістрантка Лілія Махній у дуеті з Сніжаною Тупісь

У середу 15 грудня 2021 р. пролунав концерт випускниці спеціальності 025 Музичне мистецтво - Мар'яни Дацишин "Експресія віолончельних звуків" (клас викладача Тараса Видиша, концертмейстер Надія Терещук, науковий керівник Лариса Ороновська). На концерті звучали творчі надбання Й. Гайдна, Н. Макарової, В.Г. Сквайра, К. Сен-Санса. Також слухачів вразило виконання творів у складі тріо, струнного квартету та секстету. А грандіозний концерт закінчився грою струнного секстету на біс!

Виступ інструментального тріо у складі Мар'яни Дацишин, Тетяни Вольвін та Надії Терещук

Лунають оплески для струнного секстету у складі (зліва направо): Тараса Видиша, Надії Терещук, Надії Видиш, Ангеліни Логвись, Марії Водяної та Мар'яни Дацишин
Лунають оплески для струнного секстету у складі (зліва направо): Тараса Видиша, Надії Терещук, Надії Видиш, Ангеліни Логвись, Марії Водяної та Мар'яни Дацишин

У четвер 16 грудня 2021 р. свою програму представляв випускник магістратури д-н. Іван Андрухів за участю хорової капели "Освіта" факультету мистецтв, керівник - Галина Яценко, концертмейстр - Оксана Юрчак.  Гості концерту мали можливість послухати виконання духовних творів та українських колядок. А феєричним заключенням стало новорічно-різдвяне обрядове дійство "Меланка" за участю хорової капели "Освіта" (керівник Галина Яценко, концертмейстр Оксана Юрчак) та танцювального ансамблю "Веснянка" (керівник Людмила Щур).

На заставці - диригує магістрант д-н Іван Андрухів. Виконує хорова капела "Освіта" факультету мистецтв. Концертмейстер Оксана Юрчак.

Більше світлин дивіться
тут

Тому факультет мистецтв ТНПУ не перестає дивувати! А вся дружня спільнота факультету бажає усім випускникам натхнення та творчих злетів у майбутньому!

Студентка групи СОММ-21
Котик Марта