Запрошуємо на онлайн-зустріч в рамках проєкту «САМ×(ТНПУ+НПУ) = Досвідчений майбутній вчитель з транскультурною ідентичністю»
Запрошуємо на онлайн-зустріч
в рамках проєкту «САМ×(ТНПУ+НПУ) =
Досвідчений майбутній вчитель
з транскультурною ідентичністю»

Онлайн-зустріч з учасниками проєкту «САМ×(ТНПУ+НПУ) = Досвідчений майбутній вчитель з транскультурною ідентичністю» (на основі міжінституційної угоди із Національним педагогічним університетом імені М. Драгоманова та фінансової підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми SAM Україна від House of Europe). Нагадаємо, що проєкт націлений на розвиток міжуніверситетської студентської екосистеми та налагодження наукової співпраці між досвідченими та молодими спеціалістами університетів України шляхом обміну здобувачами вищої освіти, зануренню в полікультурне середовище.

Початок 20.12.2021 року. о 15.00 годині.

Приєднатись можна за покликанням.

Тема: «Академічна мобільність від House of Europe: досвід учасників проєкту».

Вступне слово: координатор проєкту проф. Галина Фальфушинська.

Модератор зустрічі: студентка II курсу хіміко-біологічного факультету Оксана Манчевська.

House of Europe

Науковий відділ ТНПУ