Якісна освіта – шлях до успіху:  бакалаври-аналітики ТНПУ обговорили особливості освітнього процесу (ФОТО)

Якісна освіта – шлях до успіху:

бакалаври-аналітики ТНПУ

обговорили особливості освітнього процесу

Уже традиційно під кінець навчального семестру проводиться зустріч бакалаврів-аналітиків з гарантом освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» – Морською Н.Л., завідувачем кафедри філософії та суспільних наук – Григоруком А. А. та представниками робочої групи ОП Литвин Л.М. та Поперечною Г.А.

Так, 17.12.2021р. на зустрічі обговорили особливості якісного зростання освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» другого (бакалаврського) рівня, специфіку організації навчального процесу у першому семестрі, розглянули освітні компоненти заплановані на другий семестр. Особливу увагу звернули на питання академічної доброчесності, обговорили специфіку захисту кваліфікаційних робіт студентами 4 курсу тощо.

Дружня атмосфера під час зустрічі

Морська Н.Л. – наголосила на унікальній специфіці освітньої програми,  а також на важливих компетентностях та програмних результатах навчання, які формують освітні компоненти професійного циклу ОП. Також гарант акцентувала увагу на актуальності неформальної освіти здобувачів, яка широко популяризується в українському освітньому просторі та академічній мобільності, яку пропонує ТНПУ.

Григорук А.А. – ознайомив студентів із новими Положеннями, які діють у ТНПУ та нормативними документами, що стосуються організації освітнього процесу в університеті.

Виступає завідувач кафедри Григорук А.А.

Литвин Л.М. – звернула увагу студентів на важливості різного роду анкетувань, опитувань, які допомагають дізнатись думку студентів щодо вдосконалення ОП, запровадження нових освітніх компонентів, комунікації між різними учасниками навчального процесу тощо та запропонувала пройти таке анкетування у googl-формі. Поперечна Г.А. – презентувала результати роботи проблемної групи «Cogito», визначила стратегії подальшої роботи та разом зі здобувачами напрацювали план наукових досліджень на 2 семестр тощо.

Викладачі під час зустрічі

Бакаліври-аналітики різних курсів

Студенти радо ділилися своїми спостереженнями, враженнями від навчання на ОП, ставили запитання, пропонували своє бачення щодо запровадження нових освітніх компонентів тощо.

Студенти під час зустрічі

Викладачі і студенти ОП об’єднані у прагненні творити якісну освіту, яка неодмінно приведе до успіху.

Гарант ОП «Аналітика суспільних процесів»
Морська Н.Л.