У ТНПУ відбулося засідання відкритої дискусійної платформи "Словесники" (ФОТО)

У ТНПУ відбулося засідання
відкритої дискусійної платформи
"Словесники"

21 грудня 2021 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося останнє в 2021 році засідання відкритої дискусійної платформи "Словесники."

Учителі української мови й літератури закладів загальної середньої освіти міста й області разом із науковцями університету обговорювали шляхи реалізації засад Нової української школи на уроках української словесності.

Ольга Петришина, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, висвітлила тему "Методична компетентність учителя словесності  як наукова проблема".

Про інноваційні методи аналізу твору йшлося в ґрунтовній доповіді "Жанровий аналіз епічних творів на уроках словесності" Наталії Грицак, доктора педагогічних наук, професора кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доповідає професор Наталія Грицак

Спікери Ольга Петришина і Наталія Грицак у колі вчителів-філологів

Онлайн-виступ Наталії Бежук-Зубик.
Онлайн-виступ Наталії Бежук-Зубик

Наталія Бежук-Зубик, кандидат філологічних наук, учитель-методист, учитель української мови й літератури Заліщицької державної гімназії, лауреат Усеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021», запропонувала детальний огляд онлайн-застосунків для філологів у виступі "Поєднуємо приємне з корисним, або Як онлайн-платформи на уроках словесності допомагають навчатися цікаво й креативно."

Досвідом роботи поділилася Ольга Зарихта, учитель-методист, учитель української мови й літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка.

У ролі модератора дискусійного кола виступила Леся Гапон, кандидат філологічних наук, консультант Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу, асистент кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Кафедра української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка щиро вдячна вчителям та науковцям за співпрацю.

Буклети

Леся Гапон,
асистент кафедри української мови та методики її навчання

Тернопільського національного педагогічного університету