На факультеті мистецтв ТНПУ успішно відбувся захист практики (ФОТО)

На факультеті мистецтв ТНПУ

успішно відбувся захист практики

21 грудня у стінах факультету мистецтв відбувся захист практики груп ММ-41 та СОММск-22.

Студенти 4 курсу розповіли про свій досвід роботи у загальноосвітніх школах. Практика проходила у таких школах: Тернопільські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №28, №25 та №14, Тернопільська спеціалізована школа №17 з поглибленим вивченням іноземних мов імені В.Вихруща, Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1 та №2, Скалатська загальноосвітня школа I-III ступенів, Олексинський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів, Мирненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Скородиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

Студенти, які проводили практику у районних школах

Студенти, які проводили практику в 28, 14 та 17 школах

Варто відмітити, що студенти проводили різні заходи для своїх учнів, наприклад День хустини, Андріївські вечорниці та інші. У школах дітям сподобались уроки наших студентів, адже вони вони були  надзвичайно цікавими та пізнавальними! Практика проходила з 15.11.2021 р. по 17.12.2021 р. На захисті студенти презентували відео- та фотозвіти своєї роботи.

Методисти:
з музичного мистецтва – Ороновська Лариса Дмитрівна, доцентка кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, кандидатка педагогічних наук;
з педагогіки – Нестайко Ірина Миколаївна, доцентка кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидатка педагогічних наук.

Бажаємо студентам продуктивної роботи у ІІ семестрі та вдалих свят!

Студентка групи СОММ-11

Монюк Анна