Успішні захисти магістрантів спеціальності 061 Журналістика в ТНПУ (ФОТО)

Успішні захисти магістрантів
спеціальності 061 Журналістика в ТНПУ

22 і 23 грудня відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 061 Журналістика під головуванням доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Волковинського Олександра Сергійовича, стейкхолдера освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти «Журналістика». До складу комісії також увійшли викладачі кафедри журналістики: Поплавська Наталія Миколаївна, завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор; Дащенко Наталія Левківна, кандидат філологічних наук, доцент; Синоруб Галина Петрівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент; Мединська Олеся Ярославівна, кандидат філологічних наук, доцент; Драган-Іванець Наталія Василівна, кандидат наук із соціальних комунікацій.

Члени ЕК та студенти-магістранти

Магістранти обрали для досліджень актуальні та цікаві теми журналістикознавчого спектру в загальнонаціональному та регіональному вимірах: інтертекстуальність в онлайн-медіа, маніпулятивні технології у телевізійному просторі, специфіка контенту ранкових розважальних програм, політичний передвиборчий дискурс у телевізійних ток-шоу, регіональне комерційне музично-інформаційне радіомовлення, футбольна аналітика, позиціонування громадського мовника та його контенту, регіональні новини на медіаплатформах різних рівнів, проблема впливу лідерів думок на аудиторію.

Студент групи мж-21 Ковальчук Максим захищає наукову роботу

Доповідає магістрантка групи мж-21 Богуцька Василина

Результати якісно виконаної роботи кожного магістранта представлені високими балами, які засвідчили належний рівень підготовки здобувачів вищої освіти за магістерською програмою «Журналістика» у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Голова та члени екзаменаційної комісії оголошують результати захисту робіт

Спільна світлина на згадку

Захист магістерських досліджень став черговим етапом співпраці кафедри зі стейкхолдерами освітніх програм за різними рівнями підготовки фахівців спеціальності 061 Журналістика.

Студентка групи мж-21
Євгенія Єднак