На засідання вченої ради ТНПУ завітали колядники
На засідання вченої ради ТНПУ

завітали колядники

28 грудня 2021 року в освітньому хабі ТНПУ під головуванням ректора університету проф. Богдана Буяка відбулось заключне в цьому році засідання вченої ради. На початку засідання ректор вручив подяки голові вченої ради 2016-2021 рр. проф. Володимиру Кравцю та ученому секретарю Гевко Вікторії.

Вручення подяки В.П.Кравцю
Вручення подяки проф. Володимиру Кравцю

Вручення подяки ученому секретарю Гевко Вікторії

Щодо першого питання порядку денного «Про вдосконалення іншомовної підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та імплементацію дисциплін англійською мовою в ОП» інформувала завідувачка кафедри іноземних мов Сокол М. О.

Спікерка зауважила, що викладачі іноземних мов ставлять за мету сформувати в здобувачів немовних спеціальностей рівень володіння іноземною мовою, достатній для забезпечення якості вищої освіти, участі в міжнародних проєктах і заходах, опрацювання іноземних джерел під час опанування компонентів освітніх програм та науково-дослідницької роботи, практичного використання в майбутній професійній діяльності.

інформує завідувачка кафедри іноземних мов Сокол М. О.

З метою підвищення рівня іншомовної підготовки студентів бакалаврату кафедра іноземних мов уніфікувала відповідні навчально-методичні комплекси, запропонувала для реалізації удосконалену організаційну схему вивчення навчальних дисциплін з іноземної мови. Зміст навчально-методичних матеріалів корелює з видами і формами завдань ЄВІ. Крім цього, обов’язковою є імплементація дисциплін англійською мовою в ОП немовних спеціальностей. Для підвищення рівня готовності НПП до імплементації в освітні програми навчальних дисциплін англійською мовою в університеті організовано відповідні курси для викладачів.

Другим питанням порядку денного стало обрання голови вченої ради нового складу. За результатами таємного голосування, головою вченої ради університету став ректор ТНПУ проф. Богдан Буяк.

Університетська спільнота щиросердечно дякує Володимиру Петровичу за самовіддану працю, уміле керівництво, ініціативність, відмінні організаторські здібності та особисті якості, добре наставництво, людяність, наснагу, оптимізм та життєдайне почуття гумору на посаді голови вченої ради 2016-2021 рр.

Вітаємо новообраного голову вченої ради ректора університету Богдана Богдановича! Бажаємо наснаги, оптимізму, нових звершень та втілення нових ідей!

Вкінці засідання приємним підсумком поточного року стало вручення почесних грамот, подяк та цінних подарунків професорсько-викладацькому складу ТНПУ:

Іменний годинник Тернопільської обласної ради Богдан Буяк вручив керівнику центру забезпечення якості освіти, доктору історичних наук, професору Москалюку Миколі Миколайовичу.

Грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації отримала кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Гуменюк Галина Богданівна

Грамотами Тернопільської обласної ради нагороджено Ігнатенко Наталію Віталіївну - кандидата педагогічних наук, доцента кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства та докторів філологічних наук, професорів кафедри теорії і методики української та світової літератури Лановик Мар’яну Богданівну та Лановик Зоряну Богданівну.

Грамотами Тернопільської міської ради нагороджено Герца Андрія Івановича - заступника декана хіміко-біологічного факультету, кандидата біологічних наук, доцент кафедри загальної біології та методики її навчання;
Боднар Оксану Ігорівну - доктора біологічних наук, доцента кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін;
Чень Ірину Богданівну - кандидата біологічних наук, доцента кафедри  загальної біології та методики навчання природничих дисциплін;
Грицак Наталію Русланівну - кандидата філологічних наук, доцента кафедри теорії і методики української та світової літератури.

Грамотою Тернопільської міської ради нагороджено Боднар О.І.  Грамотою Тернопільської міської ради нагороджено Герца А.І.

Грамоти управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації ректор вручив кандидату біологічних наук, доценту кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Волошин Олені Сергіївні; завідувачці агробіологічної лабораторії хіміко-біологічного факультету при кафедрі загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Бучковській Ользі Ярославівні.

Пластуни передали в університет Вифлеємський вогонь.
Пластуни передали в університет Вифлеємський вогонь

За традицією, на грудневе засідання вченої ради завітали колядники. Цьогоріч дзвінкі коляди лунали від студентів та викладачів факультету мистецтв, а також пластунів, котрі передали в університет Вифлеємський вогонь.

Більше фото в альбомі.

На засідання вченої ради завітали колядники

Пресслужба ТНПУ