ЗМІ про нас. Педагоги Маневиччини отримають 528 свідоцтв про підвищення кваліфікації у ТНПУ ім. В. Гнатюка (ФОТО)

ЗМІ про нас

Педагоги Маневиччини отримають
528 свідоцтв про підвищення кваліфікації
у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Чудовий подарунок під новорічну ялинку отримають педагогічні працівники закладів освіти Маневицької селищної ради за плідну працю та велике бажання постійно розвиватись та професійно зростати.

Відповідно до Постанови КМУ № 476 від 17 травня 2021 року “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “НУШ” у 2021 році”  Маневицькій громаді було надано додатковий фінансовий ресурс на підвищення кваліфікації педагогів 5-11(12) класів НУШ.
За підсумками тендерних процедур та відповідно до умов договору №582 від 18 жовтня 2021 р. «Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації» протягом листопада та грудня 2021 року педагоги Маневиччини у онлайн-форматі проходили курсову перепідготовку в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Варто зазначити, що дані навчання пройшли усі вчителі-предметники закладів освіти Маневицької селищної ради, що працюватимуть у 5-х класах Нової української школи з 2023 навчального року.

Також педагоги додатково до фахових курсів за освітніми галузями (30 год) пройшли тематичні курси за напрямами «Інклюзивна освіта» (30 год) або «Інформаційно-цифрова компетентність» (30 год)

.Центр післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка надав Центру професійного розвитку педагогічних працівників Маневицької селищної ради 528 свідоцтв підвищення кваліфікації.

Щиро вітаємо усіх педагогів із успішним проходженням курсів, а також з Новим роком та Різдвом Христовим!

Керівників закладів освіти запрошуємо отримати вище зазначені документи у Центру професійного розвитку педагогічних працівників Маневицької селищної ради.

Щасливого Різдва!

osv.org.ua