На презентації книги "Процес 26 лютого" побували студенти історичного факультету ТНПУ (ФОТО)
На презентації книги "Процес 26 лютого"
побували студенти
історичного факультету ТНПУ

10 січня у Тернополі відбулася презентація книги "Процес 26 лютого". Видання представили заступник голови меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз та його адвокат Микола Полозов. У книзі - розповіді про найгучнішу справу, яку сфабрикувала російська окупаційна влада в Криму проти кримських татар та українців. Крим перебуває у фокусі уваги, розкрито питання, як насправді починалась окупація Криму, чи достатньо уваги приділяла українська влада Криму раніше, що робиться зараз для звільнення Криму.

Студенти історичного факультету разом з деканом відвідали захід та поспілкувалися про початок окупації Криму та сучасні реалії з доповідачами. Під час зустрічі студенти мали можливість задавати питання, дізналися багато цікавих фактів, висловлювали захоплення мужністю цих людей.

Ахтем Чийгоз та Микола Полозов запевняють, що Україна поверне Крим. а кримські татари та українці повернуться на свою малу батьківщину свій дім і землю, адже "Крим - це Україна".

Автографи для студентів

Крим - це Україна!