Відбулась робота секції «Мистецтво в освітньому просторі» Крайового форуму «Освіта – енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти»

26 вересня 2021 р. у рамках роботи Крайового форуму «Освіта – енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти» функціонувала секція «Мистецтво в освітньому просторі».

З доповідями виступили науково-педагогічні працівники факультету мистецтв ТНПУ.

1. Сучасні підходи до підготовки фахівців з музичного мистецтва (доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Ороновська Л.Д.).

2. Неперервність вітчизняних мистецьких традицій: повернення із забуття (доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Проців Л. Й.)

3. Розвиток і становлення фортепіанного мистецтва Тернопільщини (аспірант НАКККіМ, асистент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Спольська О.В)

Щиро дякуємо учасникам  онлайн форуму  за натхнення, позитивні емоції, енергію та наснагу для досягнення нових успіхів у професійній діяльності!

Ви Найкращі! А ми з Вами!

Крайовий форум «Освіта – енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти»