У ТНПУ триває ініціатива #запрошуємо_найкращих
У ТНПУ триває ініціатива

#запрошуємо_найкращих

Відвідувати студентські олімпіади з мотиваційними настановами та профорієнтаційною метою вже стало доброю традицією для викладачів нашого університету. Це є чудовим показником співпраці Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Представники географічного факультету завітали 27 січня ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. У межах ініціативи проектно-аналітичного відділу #запрошуємо_найкращих  декан географічного  факультету Андрій Васильович Кузишин розповів учням 9-11 класів про діяльність факультету, освітні програми, подорожі, деталі студентського життя.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

В аудиторіях панувала дружня та  натхненна атмосфера, яка стала прекрасною передумовою до проходження учнівського змагання. А детальнішу інформацію про університет та факультет школярі зможуть отримати із буклетів.

Ірина Гороховянко