Традиція освітніх інновацій у ТНПУ

Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка традиційно розпочинають новий семестр проведенням інноваційного курсу-тренінгу «Проєкти Нової української школи» для магістрантів майже усіх магістерських програм у рамках дисципліни «Комп’ютерні інформаційні технології в освіті і науці».

Курс-тренінг дає можливість магістрантам спробувати себе у ролі творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи, використати новий Державний стандарт базової середньої освіти та модельні програми для створення інноваційного освітнього контенту. Завдання тренінгу передбачають ознайомлення магістрантів із компетентнісним змістом освіти, що готує учнів до сучасного життя, практичне використання цифрових технологій для освітньої та наукової проєктної діяльності.

Після завершення тренінгу відбудеться публічний захист проєктів та конкурс на кращі освітні проєкти. Сподіваємося, що багато магістерських проєктів буде реалізовано у закладах загальної середньої освіти і вони стануть запорукою успіху Нової української школи.

Доценти
Надія Балик, Галина Шмигер