Про технології майбутнього та перспективи робототехніки розповіли учасникам ІІІ Всеукраїнської олімпіади з фізики
Про технології майбутнього та
перспективи робототехніки розповіли учасникам
ІІІ Всеукраїнської олімпіади з фізики

У ТНПУ триває ініціатива проектно-аналітичного відділу #запрошуємо_найкращих. Впродовж минулого тижня викладачі багатьох факультетів університету вже відвідали ІІІ етап студентських олімпіад, які проходили в ТНПУ. Тому з мотиваційними настановами та профорієнтаційною метою 31 січня на олімпіаду із фізики завітали представники фізико-математичного факультету.

Федачківський Віталій Дмитрович, старший лаборант кафедри фізики та методики її навчання, розповів учням 9-11 класів про діяльність факультету, освітні програми, можливості стажування, перспективи та деталі студентського життя. З особливою цікавістю учні слухали про робототехніку, як галузь майбутнього, а також про додаткові можливості здобуття освітніх програм: іноземна мова, інформатика, математика. Більш детальну інформацію про університет та факультет школярі зможуть із буклетів і соціальних мереж.

ІІІ Всеукраїнська олімпіада з фізики

Також не оминули увагою ми і наставників учнів. Вони мали змогу почерпнути інформацію про університет із відео, які транслювалися на локації вболівальників.

ІІІ Всеукраїнська олімпіада з фізики

Такі заходи традиційно підтверджують чудовий рівень співпраці Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Ірина Гороховянко