Феєричний випуск магістрів ФПП ТНПУ-2021 (ФОТО)

Феєричний випуск магістрів

ФПП ТНПУ-2021

Урочисто та хвилююче на факультеті педагогіки і психології відбулося вручення дипломів магістрам. Понад 250 дипломованих вихователів ЗДО, вчителів початкових класів, управлінців навчальних закладів, психологів, соціальних педагогів та робітників здобули ще одну свою маленьку перемогу.

Із вітальним словом виступив декан факультету проф.В.М.Чайка, передавши поздоровлення від ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Б.Б.Буяка. Лунали щирі привітання від заступників декана, завідувачів кафедр, представників викладацького складу. Студенти бакалаврату вітали своїх старших товаришів піснями. Магістри дякували університету за неоціненний скарб – знання під час промов та пісень. Зробити чудові фото на згадку про урочистий день можна було біля святкової фотозони.

Випускники ФПП ТНПУ-2021

Початок святкування

Вітання від декана ФПП ТНПУ проф.В.М.Чайки

Урочисті миттєвості вручення

Вручення дипломів

Ми ще раз вітаємо наших дорогих випускників ФПП ТНПУ! Бажаємо, щоб ваше життя завжди було сповнене нових перемог; щоб кожен день був стовідсотково кращим, аніж попередній; щоб ви завжди здійснювали свої мрії.

Щасливі магістри

Пам'ятайте, що ваші друзі, з якими ви пройшли цей період життя, завжди готові допомогти. Зберігаючи тісні стосунки, спільнота випускників ФПП зокрема та ТНПУ в цілому формує еліту освітян країни. Єднаймося на шляху забезпечення якісного освітнього простору!

Хай щастить вам щодень, наші любі випускники-магістри!

Більше фото із святкування можна переглянути в альбомі

Андріана Шишак