У ТНПУ провели  студентський науковий семінар  для спеціальності 061 «Журналістика» (ФОТО)
У ТНПУ провели

студентський науковий семінар

для спеціальності 061 «Журналістика»

У четвер, 3 лютого, викладачі кафедри журналістики факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка провели студентський науковий семінар. Доповідачі гідно представили напрацьовані матеріали.

Вступне слово виголосила завідувачка кафедри журналістики
Поплавська Наталія Миколаївна. Професорка висловила щиру подяку студентам та науковим керівникам за титанічну працю:  “Я вдячна сьогоднішнім нашим спікерам. Вірю, що студенти підтримують рейтинг кафедри і гідно презентуватимуть наш університет на всеукраїнському рівні. Ми будемо боротись за призові місця!”

Студентський науковий семінар

Першою доповідачкою була студентка 4 курсу Софія Ковалко із науковим керівником Йордан Ганною Мирославівною. У своїй науковій роботі на тему “Аналітична парадигма проблеми вакцинації від COVID-19 в онлайн-виданнях (за матеріалами онлайн-видань “Радіо Свобода” та “Українська правда”)” студентка проаналізувала матеріали і промоніторила думки реципієнтів, щодо їх ефективності та майстерності.

Спікер Софія Ковалко

У висновку Софія зазначила: “Результати наукового дослідження засвідчили, що матеріали проаналізованих інтернет-видань є якісними за подачею усіх необхідних відомостей щодо вакцинації від COVID-19. Вартою уваги є багатосторонність думок експертів та глибокий аналіз усіх  подій та явищ щодо цієї теми”.

Наступними із своєю науковою роботою виступили студенти 3 курсу Остап Грицишин та Юлія Іноземцева із науковим керівником Наталією Василівною Драган-Іванець. Тема доповіді: “Емоційний дисбаланс новинного контенту всеукраїнських онлайн-видань “Українська правда” та “Лівий берег”.

Спікер Остап Грицишин

Презентація наукової роботи Юлії Іноземцевої та Остапа Грицишина

Юлія розповіла, що тема дослідження доволі велика, то й працювали довго. “Найскладніше було об'єктивно проаналізувати таку кількість новин (2300 матеріалів), виділити ключові теми і емоційну тональність повідомлень за допомогою  методів такої галузі науки як сентимент-аналіз, а також співвіднести тематику і емоційне навантаження та порівняти обидва всеукраїнські медіа”, – зауважила дівчина.

Студентка зізналась, що були моменти, коли здавалось, що все – вони втратили ту “ниточку” дослідження і заплутались остаточно, та, на щастя, їм усе вдалось. “Навіть успішно виступили на сьогоднішній науковій конференції”, – ділиться враження Юлія Іноземцева.

З останньою доповіддю виступив студент 1 курсу магістратури Максим Скасків із науковим керівником Петром Зеновійовичем Гуцалом.

Спікер Максим Скасків

Спікер ознайомив присутніх із темою “Публіцистична діяльності Артима Хомика періоду Української революції 1917–1921 рр.” Доповідач зазначив, що публіцистика Артима Хомика є складовою всієї багатої публіцистичної спадщини періоду Української революції і свідчить, про непересічний публіцистичний і журналістський талант автора”.

Безумовно, що такі заходи мотивують студентів до активної наукової праці та нових звершень.

Студентка групи Ж-11

Світлана Городецька