Психологічна школа «Пізнай себе» в ТНПУ допоможе з вибіром  майбутньої професії

Психологічна школа «Пізнай себе»

в ТНПУ

допоможе з вибором

майбутньої професії

У межах підписаного між Центром розвитку освітніх закладів області та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка угодою про науково-освітню співпрацю передбачено обмін корисними інформаціями та методичними розробками; організацію спільних конференцій, семінарів, вебінарів та інших заходів; роботу над спільними проєктами, як двосторонніми, так і в рамках реалізації міжнародних програм; розробку спільних інноваційних проєктів.

1 лютого стартував перший спільний профорієнтаційний проєкт - «Психологічна школа «Пізнай себе»», започаткований кафедрою психології факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка та КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області».

Підписано угоду про співпрацю між ТНПУ імені Володимира Гнатюка та КУТОР Центр розвитку освітніх закладів області. Т.О.Четвертак і М.О.Орап

Метою психологічної школи є допомога слухачам у реалізації найважливішого завдання, яке постає перед кожним випускником і кожною випускницею – вибір  майбутньої професії.

Метою психологічної школи є допомога учням у самопізнанні та виборі майбутньої професії

Психологи знають, що вибір набагато легше зробити, якщо добре знати себе, свої особливості, унікальні здібності, навички та уміння, бажання, мотиви та інтереси. Саме тому фахівці кафедри психології під керівництвом завідувачки кафедри Орап М. О. зініціювали створення психологічної школи, яка дасть фахові знання та інструменти для здійснення самопізнання.

Більше 60 вчителів і психологів області  відвідали заняття на платформі zoom, та більше 120 учнів - через онлайн трансляцію на Youtube каналі ТНПУ
Більше 60 вчителів і психологів області  відвідали заняття на платформі zoom, та більше 120 учнів - через онлайн трансляцію на Youtube каналі ТНПУ

У вступних виступах ректора ТНПУ імені Володимира Гнатюка, професора Богдана Богдановича Буяка та директорки КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» Четвертак Тетяни Олексіївни було підкреслено актуальність і необхідність створення у випускників загальноосвітніх шкіл психологічного фундаменту для усвідомленого вибору майбутньої професії та життєвого шляху загалом. У першому занятті «Психологія: коротка інструкція до використання», проведеному завідувачкою кафедри психології, професором Орап Мариною Олегівною, ця думка отримала практичне втілення у висвітленні учням і психологам засадничих понять психології як науки та виконанні ними психологічних вправ на самопізнання. У занятті взяло участь близько 200 слухачів – учні випускних класів загальноосвітніх шкіл Тернопільської області, а також психологи і вчителі.

Попереду у слухачів психологічної школи – ще 8 занять, на яких члени кафедри психології розглянуть різні аспекти самопізнання та самовизначення особистості. Заняття відбуватимуться у онлайн форматі щовівторка о 16 год.

Схвальні та зацікавлені відгуки від учнів та психологів області, отримані після першого заняття надихають спікерів психологічної школи «Пізнай себе» до пошуку цікавого, новітнього та актуального змісту психологічних занять!

Завідувачка кафедри психології
проф. Орап М.О.