Майбутні археологи ТНПУ   вмотивовано  розпочали семестр  (ФОТО)

Майбутні археологи ТНПУ

вмотивовано  розпочали семестр

Початок нового навчального семестру на історичному факультеті традиційно розпочався із зустрічі зі здобувачами першого кваліфікаційного рівня вищої освіти за спеціальністю 032 “Історія та археологія” з метою подальшої координації роботи між усіма сторонами навчального процесу.

Першим висловлювався Микола Валентинович Бармак - професор кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук, він висвітлив роботу сайту “Науково-дослідного центру вивчення національних меншин та міжетнічних відносин”.

Студенти-археологи
Студенти-археологи та викладачі

Богдан Степанович Строцень прозвітував про роботу археологічної спільноти “Арте по факту” та окреслив подальші вектори розвитку даного товариства.

Володимир Любомирович Брославський звернув увагу студентів на способи виявлення та врегулювання конфліктних ситуацій у освітньому процесі, можливості зарахування неформальної освіти.

Іван Степанович Зуляк нагадував здобувачам освіти про їхні можливості впливати на освітній процес, шляхом самостійного обрання вибіркових навчавчальних дисциплін.

Володимир Миронович Кіцак поділився результатами діяльності “Волонтерського центру історичного факультету”.

Богдан Миколайович Баран розповів про залучення студентів до творення публікацій для фейсбук-групи “Кафедра історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук”, що розвиває культуру медіаграмотності серед здобувачів освіти.

Учасники зустрічі

Для студентства цей захід є чудовою нагодою примкнутися до своїх берегів, означити сферу інтересів. Загалом, ця зустріч творить добру інтелектуальну погоду для всіх спраглих досягти вагомих результатів в подальшому.

С.Цвид