ТНПУ - найкращий в краї за працевлаштуванням випускників: опубліковано звіт МОН України
ТНПУ - найкращий в краї

за працевлаштуванням випускників:

опубліковано звіт МОН України

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка - найкращий педагогічний заклад вищої освіти України.

Також багато років він лідирує за показниками працевлаштування серед педагогічних вишів України.

Наголосимо, що працевлаштування - надзвичайно цінний показник, значимий не лише для ЗВО, а в першу чергу для розвитку України і для самих випускників. В умовах, коли звичним явищем стали трудові міграції, насамперед молоді, надзвичайно важливим є здатність закладу освіти забезпечувати підготовку конкурентноспроможних кадрів, які працюватимуть на благо Батьківщини.

Днями Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти. Такий моніторинг проводився вперше, реалізацію його МОН України здійснювало  у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Пенсійним фондом України шляхом інформаційного обміну між Єдиною державною електронною базою з питань освіти та Державним реєстром загальнообов’язкового державного соціального страхування.

За результатами рейтингу ТНПУ ім.В.Гнатюка посідає перше місце в краї серед усіх закладів вищої освіти МОН України за працевлаштуванням випускників!

Пропонуємо вашій увазі фрагмент таблиці з  додатків  звіту МОН України. З поданих матеріалів видно, що ТНПУ має найвищий показник працевлаштування, найвищу оцінку зайнятості.

Таблиця
Фрагмент таблиці 3 звіту з моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої, фахової передвищої освіти з додатками

Академічна спільнота ТНПУ пропонує суспільству широкий спектр актуальних освітніх програм різних рівнів, забезпечує високий рівень підготовки фахівців, які успішно знаходять себе у житті. Університет постійно отримує пропозиції щодо працевлаштування випускників з усіх регіонів України.

Для регіону  з високим рівнем безробіття, недостатнім розвитком промисловості, і, в результаті, традиційним заробітчанством,  наявність в невеликому обласному центрі, яким є Тернопіль, потужного і перспективного закладу вищої освіти, що дає можливість успішного працевлаштування - це  відмінний чинник добробуту суспільства.

А для випускників освітніх закладів, абітурієнтів, здобувачів освіти - чудовий шанс не просто здобути новий рівень компетентностей, а й перспектива отримати роботу, забезпечити благополучне майбуття для себе і своєї родини.

Вкотре наш університет продемонстрував свій високий потенціал. Вітаємо професорсько-викладацький склад, працівників, студентів і магістрантів, усіх причетних до успіху!

ТНПУ - найкращий! А ви з нами?

Пресслужба ТНПУ