Презентація монографії  Марини Ягодинської  для студентів-археологів ТНПУ (ФОТО)

Презентація монографії

Марини Ягодинської

для студентів-археологів ТНПУ

У п’ятницю, 4 лютого, історики-археологи 1, 2 та 3 курсу взяли участь у онлайн-презентації монографії відомої археологині, директорки Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної справи – Марини Олександрівни Ягодинської.

Презентацію монографії «Давньоруські пам’ятки Західного Поділля у X-XII ст.» Марина Олександрівна розпочала зі слів: «Кожен з нас має своїх вчителів», бо саме її наставникам, І. Русановій та Б. Тимощуку, присвячена ця праця. Це дуже промовисто, тому зі свого боку, ми радіємо нагоді вивчати археологію під наставництвом Богдана Степановича Строценя та висловлюємо йому вдячність за організацію зустрічі.

Монографія Марини Ягодинської

Кожен з нас має своїх вчителів

Онлайн-формат заходу не завадив створити добру атмосферу невимушеності, де студенти мали можливість не лише отримати відповіді на запитання, що прямо стосуються монографії та подальших археологічних досліджень, а й довідатися про курйозний початок археологічної кар’єри Марини Ягодинської (не кожному випадає мати такі знання).

Учасники зустрічі.
Учасники зустрічі

Напрочуд продуктивний початок нового семестру на історичному факультеті. Очікуємо на покращення епідеміологічної ситуації та початку очного навчання, оскільки планів та перспектив окреслено вкрай багато.

Світлана Цвид